«ΑΝΟΙΧΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΝΟΛΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ»
«ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ»
Σχολικό Έτος 2021-2022
1ο Πρότυπο ΓΕ.Λ. Θεσσαλονίκης - Μανόλης Ανδρόνικος

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες

Σας ενημερώνουμε ότι ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Καθηγητών του Σχολείου μας αποφάσισαν  να υλοποιήσουν  την δράση « Ανοιχτό Σχολείο Μανόλης Ανδρόνικος» ανοίγοντας  το σχολείο μας προς την κοινωνία.

Στο πλαίσιο αυτής της δράσης θα πραγματοποιηθεί διαδικτυακά  την Τετάρτη 13 Απριλίου 2022 στις 7.30 μ.μεισήγηση του υπεύθυνου Σχολικού Επαγγελματικού Προσανατολισμού  της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Αν. Θεσσαλονίκης κ.Κ.Τσαπουρνά με θέμα «Επιλογή Ομάδας Προσανατολισμού στην επόμενη τάξη και ενημέρωση για τις σχολές του μηχανογραφικού δελτίου για την Γ΄Λυκείου» . Μετά το τέλος της  διάλεξης θα αφιερωθεί  χρόνος για συζήτηση.

Σας παρακαλούμε, για να παρακολουθήσετε την ομιλία,  να μπείτε στον σύνδεσμο:

Σε περίπτωση αδυναμίας πρόσβασης:
Meeting ID: 646 071 4432
Passcode: 050337

Η παρουσία κηδεμόνων και μαθητών / μαθητριών στην εξαιρετικά ενδιαφέρουσα αυτή ομιλία είναι απαραίτητη.

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων.

Κωνσταντίνος  Κεραμιδάς