ΘΕΆΤΡΟΥ - ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΉΣ ΓΡΑΦΉΣ ΣΕΝΑΡΙΟΥ

Έκδοση Βιβλίου του Ομίλου Θεάτρου, Δημιουργικής γραφής και Σεναρίου Σχολ έτους 2013-2014

Εκδόθηκε από το 1ο ΠΠ ΓΕΛ "Μανόλης Ανδρόνικος" και το ΠΠ Σχολείο του Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης το βιβλίο του 1ου μαθητικού Διαγωνισμού Δημιουργικής Γραφής (ISBN: 978-960-93-6206-1). Εκτός από τα στοιχεία του διαγωνισμού, τα θέματα και τα βραβευθέντα κείμενα, συμπεριλαμβάνεται το ποίημα που δημιουργήθηκε από όλα τα γραπτά των διαγωνιζομένων μαθητών Λυκείου.

Η θεατρική Παράσταση του ομίλου στις 15-05-2014 στο θέατρο Ανετον

Την Πέμπτη 15-05-2014 και ώρα 07:30μμ παρουσιάστηκε το θετρικό έργο του ομίλου. Το έργο φιλοξενήθηκε στο θέατρο Ανετον.

Ο Χαιρετισμός του Δ/ντή ΣΧΟΛΕΊΟΥ

Μέρος 01ο

Θεατρική Παράσταση ομίλων Θεάτρου και Δημιουργικής Γραφής

Η Αφίσα της παράστασης βρίσκεται εδώ