Όμιλοι Σχολ. Έτους 2016-2017

Παρακάτω παρουσιάζονται οι 9 Όμιλοι που λειτουργούν από τους καθηγητές του Σχολείου για το Σχολικό Έτος 2016-2017. Περισσότερες πληροφορίες για κάθε όμιλο θα δείτε πατώντας στο όνομά του.

Δεν υπάρχουν άρθρα σε αυτήν την Κατηγορία. Ωστόσο, εάν εμφανίζονται υποκατηγορίες σε αυτήν τη σελίδα, μπορεί να περιέχουν άρθρα.

Υποκατηγορίες

Ο όμιλος Αρχαιολογίας, Τέχνης και Επιστήμης από την κα Βασιλική Γκράτσιου

Ο όμιλος Ρητορικής από την κα Δέσποινα Ποιμενίδου

Ο όμιλος Δημιουργικής Γραφής από την κα Αλίκη Συμεωνάκη

Ο όμιλος Εθελοντισμού και Πρωσοπικής Ανάπτυξης από την Κ. Αντικουλάνη και τον Στυλιανό Φριλίγκο.

Ο όμιλος ΘMathClub "Μαθλούμαι" από τον κο Πάρη Αλβανό και τις κες Αρχοντία Γραμματικοπούλου, Χριστίνα Μιχαηλίδου.

Ο όμιλος Μουσικό Εργαστήρι από τον κο Πάρη Αλβανό και τους κους Θεοδόση Συκά και Κωνσταντίνο Χατζηνικολάου.

Ο όμιλος Λειτουργικής Άσκησης - Ορθοσωμίας από τον κο Κωνσταντίνο Χατζηνικολάου.

Ο όμιλος  ΠΕΙΡ.ΚΑΙ. Ομαδόν : «Spaghetti  Bridge» (κατασκευές γεφυρών από μακαρόνια) από την κα Κλαίρη Αχιλλέως  και τους κους Σταύρο Παπαδόπουλο και Ιωάννη Ζήκου.