ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Α/Α

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1 Φιλόλογοι ΠΕ02 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

2

Φυσικοί ΠΕ04.01

ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΚΛΑΙΡΗ

ΥΠΟΔ/ΝΤΡΙΑ

3

ΓΚΡΑΤΖΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

4 Μαθηματικοί ΠΕ03 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

5

Βιολόγος ΠΕ04.04

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

6 Πληροφορικός ΠΕ19 ΖΗΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
7 Φυσικοί ΠΕ04.01 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ - ΕΠ.Ε.Σ

8 Χημικός ΠΕ04.02 ΛΑΣΚΑΡΗ ΛΕΜΟΝΙΑ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
9 Αγγλικών ΠΕ06 ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
10 Φυσικοί ΠΕ04.01 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΠ.Ε.Σ

11

ΠΟΙΜΕΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΕΠ.Ε.Σ

12 Μαθηματικοί ΠΕ03 ΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

13

ΣΑΛΟΝΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

14

Οικονομολόγος ΠΕ09

ΣΥΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ

15 Φυσικής Αγωγής ΠΕ11 ΤΣΙΑΜΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

16

Φιλόλογοι ΠΕ02 ΤΣΙΟΥΠΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

17

Θεολόγος ΠΕ01