Προκήρυξη 2 θέσεων μαθητών/τριών  για την Γ λυκείου
1ο Πρότυπο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης - Μανόλης Ανδρόνικος

Σας ενημερώνουμε ότι το ΕΠΕΣ του 1ου Προτύπου ΓΕΛ Θεσσαλονίκης Μαν Ανδρόνικος προκηρύσσει 2 κενές  θέσεις μαθητών/ μαθητριών για την Γ τάξη του Λυκείου μας.

Η πλήρωση των θέσεων θα γίνει με συμμετοχή σε γραπτό τεστ δεξιοτήτων σε περιεχόμενο Νεοελληνικής Γλώσσας και Μαθηματικών και σε γνώσεις που έχουν διδαχθεί στο σχολείο.

Οι εξετάσεις θα πραγματοποιηθούν την Παρασκευή 10/9/2021 στους χώρους του σχολείου.

Δηλώσεις συμμετοχής κατατίθενται μέχρι την Πέμπτη 9/9/2021 στις 13:00 μ.μ.

Θα τηρηθούν τα προβλεπόμενα πρωτόκολλα για την μη εξάπλωση του ιού Covid 19.

Κωνσταντίνος Κεραμιδάς

Δήλωση Συμμετοχής σε εξετάσειςς για την πλήρωση κενών θέσεων Γ Λυκείου.

Δηλώνω τη Συμμετοχή μου στις εξετάσεις  για τις 2 κενές  θέσεις μαθητών/ μαθητριών για την Γ τάξη του 1ου Προτύπου ΓΕΛ Θεσσαλονίκης Μαν Ανδρόνικος

ΕΠΙΘΕΤΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΜΗΤΡΩΝΥΜΟ

Ημ Γέννησης

Τηλ οικιας

Τηλ Κινητό

Παρακαλούμε η δήλωση να αποσταλλεί ηλεκτρονικά στο mail του σχολείου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.